BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res

YazarMesaj

Aktiflik :
Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res Right_bar_bleue

Deneyim :
Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res Right_bar_bleue

Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res Empty
MesajKonu: Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res   Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res EmptySalı Haz. 08, 2010 4:49 pm

Selamlar,

Gamersfirst üzerinden artık ticket atabiliyoruz peki bunu nasıl yollayabiliriz ? şimdi adım adım sizlere bunu anlatacam.

1.ADIM.
Gamersfirst profilimize giriyoruz
.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2.ADIM
Yardıma tıklıladıktan sonra hangi accountu kullanıyorsak onu seçiyoruz.

3.ADIM
Oynadığnız MMORPG oyununu seçiyoruz
.

4.ADIM
Burdan yolladığımız ticket bölümünü ve gelen cevapların olduğu bölümü seçiyoruz.

5.ADIM
Burdan sorunumuzla ilgili ticket atıyoruz aşşağıdaki seçenekleri kendinize özel olarak seçiyorsunuz.

6.ADIM
My Stuff bölümünde yolladığınız ticketlar ve gelen cevapları bulunmakta.

7.ADIM
Buradan gelen ticket cevaplarını görebiliyoruz,sorununuz hangi türdeyse o seçeneği seçerek cevabı görebiliyorsunuz.

Resmi forumdan alıntıdır...Zorlanan için resimli anlatmış forum modu Sparkling.

Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight OnLine Patch'lerini Manuel(Elle) Olarak Yüklemek (Res
» Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım]
» Knight OnLine Manuel PatchYüklemek [Resimli Anlatım]
» knıght onlıne apr sorunu
» Knight Online tek Link