BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Facebook'ta inanılmaz skandal! Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Facebook'ta inanılmaz skandal! Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Facebook'ta inanılmaz skandal!

YazarMesaj

Aktiflik :
Facebook'ta inanılmaz skandal! Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Facebook'ta inanılmaz skandal! Right_bar_bleue

Deneyim :
Facebook'ta inanılmaz skandal! Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Facebook'ta inanılmaz skandal! Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Facebook'ta inanılmaz skandal! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Facebook'ta inanılmaz skandal! Right_bar_bleue

Facebook'ta inanılmaz skandal! Empty
MesajKonu: Facebook'ta inanılmaz skandal!   Facebook'ta inanılmaz skandal! EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 12:51 pm

Facebook'un kurucusu Zuckerberg'in hakkınızda ne düşündüğünü öğrenince çok kızacaksınız!

Facebook'ta inanılmaz skandal! 20100308231619

Silicon Alley Insider'ın ortaya çıkarttığı eski mesajlar , Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in canını, ortaya çıkan parti fotoğraflarından daha fazla sıkacak.

Facebook'un acil toplantısında sitenin gizlilik sorunları tartışılırken ortaya çıkan mesajlar, Zuckerberg'in 19 yaşındayken arkadaşıyla yaptığı bir sohbeti gözler önüne seriyor:

"Zuckerberg: Evet Harvard'da kiminle ilgili bilgiye ihtiyacın olursa olsun...
Zuckerberg: Sor yeter.
Zuckerberg: 4,000'den fazla e-posta, fotoğraf, adres ve SMS bende
İsmi açıklanmayan arkadaşı: Ne? Nasıl başardın?
Zuck: İnsanlar verdi.
Zuck: Sebebini ben de bilmiyorum.
Zuck: Bana güveniyorlar
Zuck: Aptallar"

Bu sızan mesajlar gerçek ise; ki bu arada kaynağın güvenilir olduğunu belirtelim, 19 yaşındayken kendisine güvenen insanlara "Aptal" diyen Zuckerberg, bugün 400 milyon hesaba erişim sahibi...

CHIP

Facebook'ta inanılmaz skandal!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Facebookta 3 sayfa satıyorum
» facebookta sayfa ve grup kurma~[RESİMLİ ANLATIM]~
» İnanılmaz bir YouTube deneyi!
» Snake Queen ve İnanılmaz Drop :)
» METIN2 DE INANILMAZ 70 LWL KARABÜYÜ SURA SATILIYOR