BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Ders Zili Yarın Çalıyor Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Ders Zili Yarın Çalıyor Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ders Zili Yarın Çalıyor

2 posters
YazarMesaj

Aktiflik :
Ders Zili Yarın Çalıyor Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Ders Zili Yarın Çalıyor Right_bar_bleue

Deneyim :
Ders Zili Yarın Çalıyor Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Ders Zili Yarın Çalıyor Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Ders Zili Yarın Çalıyor Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ders Zili Yarın Çalıyor Right_bar_bleue

Ders Zili Yarın Çalıyor Empty
MesajKonu: Ders Zili Yarın Çalıyor   Ders Zili Yarın Çalıyor EmptyPaz Şub. 07, 2010 3:09 pm

İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKULLARINDA 2009-2010 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ İKİNCİ YARISI YARIN BAŞLAYACAK.
İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKULLARINDAKİ YAKLAŞIK 15 MİLYON ÖĞRENCİ İLE 650 BİNE YAKIN ÖĞRETMEN, 2 HAFTALIK YARIYIL TATİLİNİN ARDINDAN DERS BAŞI YAPACAK. EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 18 HAZİRAN CUMA GÜNÜ TAMAMLANACAK. İKİNCİ DÖNEM, İLKÖĞRETİM İKİNCİ KADEME ÖĞRENCİLERİ İLE LİSE SON SINIF ÖĞRENCİLERİ İÇİN SINAV HEYECANIYLA GEÇECEK.

İLKÖĞRETİM İKİNCİ KADEME ÖĞRENCİLERİ, SEVİYE BELİRLEME SINAVLARINA KATILACAK. SINAVLAR 5-6 VE 12 HAZİRANDA YAPILACAK.

İLKÖĞRETİM 5. SINIF İLE LİSELERİN 9, 10 VE 11. SINIFLARINDA OKUYAN ÖĞRENCİLERİN KATILDIĞI PARASIZ YATILILIK VE BURSLULUK SINAVI İSE 2 MAYISTA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

LİSE SON SINIF ÖĞRENCİLERİNİN KATILACAĞI ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ SINAVLARININ İLK AŞAMASI YÜKSEKÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVI 11 NİSANDA YAPILACAK.

ÜNİVERSİTEYE GİRİŞTE İKİNCİ AŞAMA OLAN LİSANS YERLEŞTİRME SINAV TARİHLERİ DE 19-20 HAZİRAN İLE 26-27 HAZİRAN OLARAK BELİRLENDİ.
IRIX
Acemi Üye

Acemi Üye
IRIX

Aktiflik :
Ders Zili Yarın Çalıyor Left_bar_bleue42 / 99942 / 999Ders Zili Yarın Çalıyor Right_bar_bleue

Deneyim :
Ders Zili Yarın Çalıyor Left_bar_bleue32 / 99932 / 999Ders Zili Yarın Çalıyor Right_bar_bleue

Saygınlık :
Ders Zili Yarın Çalıyor Left_bar_bleue30 / 99930 / 999Ders Zili Yarın Çalıyor Right_bar_bleue

Seviye :
Ders Zili Yarın Çalıyor Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Ders Zili Yarın Çalıyor Right_bar_bleue

Ders Zili Yarın Çalıyor Empty
MesajKonu: Geri: Ders Zili Yarın Çalıyor   Ders Zili Yarın Çalıyor EmptyPaz Şub. 07, 2010 5:28 pm

tşkr

Ders Zili Yarın Çalıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yağmur, Yarın
» Bugün Yarın
» KSK yarın gece yola çıkıyor
» Bu Hikayeden Çıkarılacak Ders
» Ders verici sözler...