BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM)

YazarMesaj

Aktiflik :
HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Right_bar_bleue

Deneyim :
HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Right_bar_bleue

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) Empty
MesajKonu: HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM)   HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 4:43 pm

Online(hamachi ile) FİFA nasıl oynanır...Burda size resimlerle anlatmaya çalışacagım...
---İlk önce bilgisayarımızda bir HAMACHİ programı olması gerek...
HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) 67430265oj2
---Daha sonra ise bilgisayarımızda kurulu olan fifa oyununu açıyoruz...Karşımıza çıkacak olan ana menüde "GAME MODES>>>>>MULTİPLAYER" deyip dewam ediyoruz...
HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) 2bolumrb7
--Bu ekranda "DIRECT IP" deyip dewam ediyoruz.
---Bu ekrandan snr oyun kurma ve baglanma aşamaları war...Eger oyunu siz kuracaksanız rakip tarafla aynı anda oyuna girip "HOST" demeniz yetecektir...
HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) 6boluman9
---Eger oyunu siz degilde karşı taraf kuracaksa ; Karşı tarafın hamachi ip'sini girmemiz gerekmektedir...Bunun için Yukarda bulunan "NEW" kısmına tıklıyoruz...Ve karşımıza böyle bir ekran gelecektir...HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM) 5bolummf7

:RESİMLERLE ANLATTIM ALLTADA YAZDIM PEK YAZMADIM AMA NEYSE:
---Bu ekranda "NAME" yazan yere herhangi bişi yazıyoruz...
---"DIRECT IP" yazan yere tıklayıp karşı tarafın hamachi ip'sini noktasıyla birlikte giriyoruz ve ok diyoruz...
---Son adım ise karşı tarafla aynı anda oyuna girdikten snr onun ekledigimiz solda bulunan ip adresine tıklıyoruz...Bu ismin sarardıgını gördügümüzde artık tek yapmamız gereken "CONNECT" demek olacaktır...
---Herkese iyi oyunlar...

HAMACHİDEN FİFA OYNAMA (Resimli ANLATIM)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fifa 2008 Online Oynama Yaması
» MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)
» Art Money + Resimli anlatım
» Donanım Rehberi [Resimli anlatım]
» Sbot ayarları anlatım [RESIMLI]