BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ

YazarMesaj

Aktiflik :
Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ Right_bar_bleue

Deneyim :
Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ Right_bar_bleue

Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ Empty
MesajKonu: Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ   Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ EmptyPtsi Mayıs 03, 2010 4:33 pm

---Alıntı İnceLeMe---
İlk baktığımda "Ulan herif sağa sola atlıyor hiç birşeye benzemiyor bu meret." dediğim, arkadaşımın bilgisayarıma demosunu kurmaması için neredeyse yalvardığım bir oyundu Max Payne.Daha sonraları bilgisayarımda oynayacak oyun kalmayınca mecburen 2. oyunu ile birlikte aldığım bir oyun oldu.Hemen 2.sine başlamadım çünkü önce ilkini bitirip konuyu anlamam lazımdı.Max Payne benim gibi oyun canavarını bile sinir etmiş tek oyundur, öyle kalacaktır.Bir türlü çabucak bitirememiştim.Benki Doom 3`e gece 21:00`da başlayıp sabah 7:00`de bitirmiş bir insanım Max Payne`i bitirmem rahat 1 ay sürdü o kadar zorlayıcıydı yani.Hiddetimden nasibini sadece klavye-mouse ikilisi değil bonus olarak monitör ve kasa ikiliside alıyordu.Bunun sebebi yarım sağlığa kadar painkiller kullanmam ve ne tuhaftırki yarım sağlıktan sonra painkillerı kullanmaya gerek görmememdi herhalde.Ama ne olursa olsun sarmıştı beni Max Payne, dişli bir oyundu.Çabuk bitmeye hiç niyeti yoktu.Birazda haddinden fazla zorlayıcıydı.Şimdi bu oyunun her zaman olduğu gibi Oyunlife farkıyla incelemesini okumaya hazır mısınız?Eğer hazırsanız kemerlerinizi bağlayın inceleme başlıyor.
Remedy ve Rockstar gururla sunar: "Acıların çocuğu Max Payne!"
Oyunumuzun konusu klişe konulardan "Ailesi öldürüldükten sonra intikam almak için işi psikopata bağlamış adam" işleniyor.Oyuna adamımız Max Payne`in psikopat olmasına neden olan 3 yıl önceki olayla başlıyoruz.İşten yorgun argın eve gelen Max evi çok farklı bir şekilde görüyor.Hemen üst kata çıktığında ise ailesinin manyak katilleri ile karşılaşıyor.Hızını alamayan manyaklar Max`i de öldürmeye kalkıyorlar ve hepsi süzgeç gibi delik deşik oluyor.Ailesinin öldürülmesinin arkasındaki kişiyi bulmak için uğraşan Max ortağı Alex ile tren istasyonunda buluşuyor fakat ortağı bir hain tarafından öldürülüyor.Max`te tren istasyonundan hızla uzaklaşıyor ama ortağının cinayetinin üstüne kalmasından kurtulamıyor.Şimdi Max Payne hem ailesinin intikamını almak hemde ortağını öldürmediğini kanıtlamak zorunda. Konuyu okuyunca size tanıdık gelmiş olabilir.Özellikle çok fazla yabancı film izlemiş olan arkadaşlar daha yazıyı okumadan konuyu kapmışlardır.Her ne kadar konu klişe olsada oyunu kurtaran oynanabilirliği ve orjinalliği oluyor.Max Payne şu ana kadar çıkmış oyunların içindeki en orjinal oyunlardan biri.Kesinlikle hiçbir taklit unsuru bulunmuyor.
Ana!Matrikis gibi la bu!
Matrix filmini izleyen bilir Neo`nun Morpheus`i kurtarmak için girdiği binadaki çatışma sahnesi gerçekten çok iyi ve aksiyon dolu bir sahnedir.İşte Max Payne`de de oyunun her bölümü bu şekilde çekilde geçiyor.Kısacası her dakikada ekşın var! Oynanış gayet basit bir şekilde hazırlanmış.Kontrollerde de zorluk çekmiyorsunuz.Bu yüzden oyundan her an zevk alabiliyorsunuz, çok sıkmayan bir oyun.Kontrollerin büyük çoğunluğu mouse`a dayalı bu yüzden mouse`u ne kadar ustalıkla kullanırsanız o kadar kârdasınız demektir.Oyun grafik olarak pek tatmin etmeyebilir.Detaylara fazla özen gösterilmemiş, değişik yüz ifadeleri yok.Modellemeler ve ortam grafikleride pek detaylı değil.Fizik motoruna gelince fizik olayları gerçekçi bir şekilde hazırlanmaya gayret gösterilmiş.Mükemmel değil ancak kötüde sayılmazlar.Daha öncede dediğim gibi oynanış hepsini kurtarıyor.Sağlık ve hasar modellemeleride gerçekçi düşünülmüş fakat yinede gerçekçi olmayan bazı öğeler var.Mesela karakter mermi yedikten sonra ağrı kesici yutarak ağrısını kesip yeniden hasar alabiliyor.Yani sağlığınızın hepsini harcamazsanız ve sınırsız painkillerınız olduğu sürece adamın vücuduna 200 mermide girse hiç birşey olmamış gibi aynı tempoyla devam edebiliyor.Tempo demişken Max`in sağlığı iyice azaldığında eliyle karnını tutarak yaralı gibi yürümeside güzel düşünülmüş.Ancak kendi kendini iyileştirip yine aynı tempoda koşmaya devam etmesi gerçekçilik açısından pekte iyi sayılmaz.Oyunda oynamanızı etkileyebilecek hatalar bulunmuyor böylece oynamaktan hiç sıkılacağınızı sanmıyorum.
Zaman akmıyor sanki...
Oyun oynanış olarak gerçekten göz dolduruyor.Oyunda düz git, öldür tarzı bir mantık olsada ortamdaki kişileri nasıl öldüreceğinizin sizin insafınıza kalmış olması gerçekten güzel bir ayrıntı.İster ağır çekime alıp ortama dalarak düşmanlarınızı ne olduğunu anlamalarına fırsat vermeden imamın dört kollu kayığına bindirir, ister bir görünüp kaybolarak sizi arayan düşmanlarınıza pusu kurabilirsiniz.Herşey size kalmış."Ağır çekime almak nasıl oluyor?" derseniz işte oyunun en büyük özelliği olan Bullettime hakkında bilgi alınabilecek bir cevap alırsınız.Bullettime özelliği iki işe yarar.İlk işlevi oyunda zaman yavaşlar.Max Payne haricindekiler yavaş hareket eder.Buda size düşmanlarınızı mıhlamak için kolaylık sağlar.Bullettime fonsiyonunun ikinci işlevi ise daha sıklıkla kullanacağınız atlama özelliği.İleri, geri, sağa, sola giderken bu özelliği kullanabilir ve atlayacağınız yönü ok tuşlarına göre belirleyebilirsiniz.Sizuçarken zaman yavaşladığı için hem düşmanlarınızı çabuk öldürebilirsiniz hemde size sıkılan mermilerden kaçma fırsatınız olur.Yalnız bu özelliği kullanırken dikkatli olmak lazım.Zamanlamayı iyi yapamazsanız düşmanınızın önüne düşersiniz oda sizi oyar, içinize mermi koyar.
Silahların hepsi cillop gibi.Seç, beğen, indir!
Oyundaki en önemli unsur olan silahlar ve sağlığınıza katkıda bulunacak ve ya bölümü geçmenizi sağlayacak nesnelerden bahsetmeden geçmek olmaz. Ortamdaki nesneler: Bu nesneler anahtar, kağıt parçası, telefon gibi bölümü geçmenizi ve konuyu anlamanızı sağlayan araçlardır.Bunları almadan ve ya kullanmadan bölümü geçemezsiniz. Painkiller: Meşhur ağrı kesici.Azalan sağlığınızı bunla telafi edebilirsiniz.Max yalnızca 8 kutu taşıyabiliyor bunlardan.
Levye: Half-Life`taki gibi önemli ve biçimli olmasada kullanabileceğimiz iki melee tarzı silahtan biri.Max`in bunu kullanışı çok artistçe ve tek vuruşta düşmanınızı yere sermeye yetiyor.
Beyzbol sopası: Kafa yarmak için ideal ancak silahlı çatışmalarda kullanmamanızı öneririm.
Beretta: Max`in meşhur silahı.16 mermilik şarjörü var ve 3-4 mermide düşmanı indiriyor.Çift kullanmak mümkün. Desert Eagle: Tek mermide düşmanı çivileyen güzel bir silah.10 mermilik şarjörü var.Çift kullanılmıyor.
Saveoff Shotgun: İki atışlık shotgun.Ancak iki atışta adam öldürebiliyorsunuz zaten.Az adamlı yerde kullanılabilir ancak 10-15 kişilik gruba bunla dalarsanız sizde süzgeç yaparlar.Çift kullanım mümkün değil.
Shotgun: Bildiğimiz pompalı.7 fişek alıyor.Yakından kesin öldürme garantisi var.Uzak mesafeden atışa göre 2-3 atışta düşmanınızı indirmenize yarıyor.Düşmanlarınızda bu silahtan varsa onlara pek yaklaşmayın ıskaladığınızda sizi tek atışta yere serebilirler.Çift kullanımı (herhalde) mümkün değil.
Striker: Oyunun en iyi silahı.Seri shotgun olur kendileri, 10 atışlık şarjörleri var.Düşmanlarınızı ne olduğunu anlamalarına fırsat vermeden eşek cennetine yollayabilirsiniz.Çift kullanım mümkün değil tabiikide.
El bombası: Bildiğin el bombası, at patlasın tarzı işte.Pek işinize yaramaz ama zevk için kullanabilirsiniz.Çiftli kullanım mümkün olsaydı deli olurdu ama mümkün değil ne yazıkki.
Molotov kokteyli: Mangal sefasının vazgeçilmez silahı.Düşmanınızın üzerine atın ve arkanıza yaslanıp keyifle yanmasını izleyin.Çift kullanım imkansız.
M79: Adına bakıpta taramalı silah sanmayın aksine oyunun bazokası diyebileceğimiz bir silah.Tek bir top atışlık kapasitesi var.Patlayıcı toplar atıyor ve yakına atarsanız sizde etkileniyorsunuz.Patlayıcı topları attıktan sonra Max`in silaha yenisini takması için zamana ihtiyacı var.Sağa sola uçarken kullanmayın derim.
Mac10: Her oyunda gördüğümüz bir silah.30 mermilik şarjörü var ve düşmanın işini çok çabuk bitiriyor.Kullanmanızı şiddetle önerdiğim silahlardan biri.Çift kullanım mümkün ve zaman kaybetmek istemeyenlerin tercihi olmalı.
Colt Commando: Bildiğimiz M4.30 mermilik şarjörü var ve öldürücü mermiler atıyor.Bu silahın 4 mermisini yediğinizde ölüyorsunuz öyle dehşet birşey.Düşmanlarınızı delik deşik etmek için kullanabilirsiniz.Çiftli kullanımı mümkün değil.
Sniper: Tek mermide düşmanınıza eşek cennetine tek kişilk sadece gidiş bileti vermenizi sağlayan 5 mermilik şarjör kapasitesine sahip tek zoom özellikli silah.Tek sorunu sniper ile uçamamanız.Çift kullanımı yine her zamanki gibi imkansız.
They`re all dead.
Geldik son söze...Oyun için son diyeceğim kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun.Mutlaka her bilgisayarda bir tane yüklü olmalı.PS 2 ve ya Xbox konsolunuz varsada hiç düşünmeden alabilirsiniz.Gerçektende size her dakika macera yaşatacak, aksiyon ve gerilim dolu uğraştırıcı bir oyun.Adeta bir klasik.
---Sistem GereksinimLeri---
*32 mb ekran kartı
*128 mb ram
*800 ghz işlemci
---DownLoaD ZoNe---
Part 1 :
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Part 2 :
Part 3 :
Rar şifresi :http://www.oyuncehennemi.com
NOT:ALINTIDIR

Sİze maxpayne 1 İ sunuyorum kurulu ve garantİlİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» IronMan 2008 %100 Çalışma Garantili
» [YENİ]v.1745 Gem Düpe Hazırlanmıştır.Ve Sunuyorum Kurulumu Çok Basit !
» [YENİ]v.1745 Gem Düpe Hazırlanmıştır.Ve Sunuyorum Kurulumu Çok Basit !
» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu’ndan Kamuoyuna Açıklama
» Garantili Paraşüt