BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım

YazarMesaj

Aktiflik :
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Right_bar_bleue

Deneyim :
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Right_bar_bleue

V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Empty
MesajKonu: V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım    V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  EmptyÇarş. Tem. 03, 2013 12:54 pm

V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Attachment

V9, 2011 yılından itibaren kullanıcıların internet üzerinde daha konforlu bir şekilde gezinebilmesi için çeşitli kategoriler altında, kullanıcıların yararlanabilecekleri internet sitelerini listeleyen ve arama yapabilmelerine olanak tanıyan bir ana sayfa aracıdır. Eğer sizin de anasayfanız V9 olarak açılıyorsa, muhtemelen bilgisayarınıza kurduğunuz bir programla birlikte yüklenmiş olabilir. Genel olarak kullanışlı bir yapıya sahip olsa da, internet tarayıcılarının ana sayfalarını V9 olarak kullanmaktan rahatsızlık duyan kullanıcılar da çoğunluktadır. Bu yazımızda V9'dan kurtulmak ve V9'u kaldırmak isteyen kullanıcılarımız için tüm tarayıcılarda V9'u nasıl kaldıracaklarını adım adım resimleriyle birlikte anlatacağız.
İsterseniz bu adımları uygulamaya gerek kalmadan Tamindir'in sizler için hazırladığı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]adlı programı da deneyebilirsiniz.

Google Chrome için V9 Kaldırma:
1- Öncelikle masaüstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ klik tıklayarak özellikleri seçin.
2- Açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçtikten sonra, dosya konumunu aç butonuna tıklayınız.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  456x517xchrome1.jpg.pagespeed.ic.slkEJNFW1C
3- Karşınıza gelen Google Chrome'unuzun yüklendiği sayfada old_chrome.exe ve chrome.exe olarak iki tane dosya göreceksiniz. Öncelikle chrome.exe'yi siliyoruz, ardından da old_chrome.exe adlı dosyaya sağ klik tıklayarak, yeniden adlandır diyoruz ve dosyanın adını chrome.exe olarak değiştiriyoruz.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  600x368xchrome2.jpg.pagespeed.ic.4NNx09u1Gz
4- Son olarak masaüstümüzde bulunan Google Chrome simgesine tekrar sağ klik tıklayarak özellikleri seçiyoruz ve arkasından yine kısa yol menüsü altında bulunan hedef bölümündeki linki düzenlememiz gerekiyor.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  456x517xchrome3.jpg.pagespeed.ic.JiyqTe-DRw
5- Hedef bölümünde karşısınıza "C:\Users\Mystrandel\AppData\Local\Google\Chrome\A pplication\chrome.exe tr.v9.com/tam/tam_1337849870_880326 " gibi bir link çıkacak. Buradaki linkte bulunan chrome.exe'den sonraki bölümü silerek "C:\Users\Mystrandel\AppData\Local\Google\Chrome\A pplication\chrome.exe" haline getirdikten sonra. (Not: Burada hedef bölümünde bulunan dosya konumu size özeldir. Benim kullanıcı adım Mystrandel olduğu için bu bölümde Mystrandel yazmakta. Sizin o bölümde kendi kullanıcı adınız yazıyor olacaktır, bunu değiştirmeyin. Bu nedenle buradaki dosya konumunu kopyalayıp yapıştırırsanız, Chrome çalışmayacaktır. Tek yapmanız gereken hedef bölümünde bulunan dosya konumunda chrome.exe'den sonraki bölümü silmektir.) Uygula diyerek pencereyi kapatabiliriz.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  456x517xchrome4.jpg.pagespeed.ic.rYADDD49Ar
6- Son olarak hala anasayfanız V9 olarak açılıyorsa, tarayıcınızın ayarlar bölümünden açılış sayfanızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Attachment

Firefox için V9 Kadırma:
1- Öncelikle masaüstünüzde bulunan Firefox simgesine sağ klik tıklayarak özellikleri seçin.
2- Açılan özellikler menüsü altından kısayol sekmesini seçtikten sonra, dosya konumunu aç butonuna tıklayınız.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  456x517xfirefox1.jpg.pagespeed.ic.krM3fcI9fq
3- Karşınıza gelen Firefox'unuzun yüklendiği sayfada old_firefox.exe ve firefox.exe olarak iki tane dosya göreceksiniz. Öncelikle firefox.exe'yi siliyoruz, ardından da old_firefox.exe adlı dosyaya sağ klik tıklayarak, yeniden adlandır diyoruz ve dosyanın adını firefox.exe olarak değiştiriyoruz.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  600x398xfirefox2.jpg.pagespeed.ic.Nzt_u4axUe
4- Son olarak masaüstümüzde bulunan Firefox simgesine tekrar sağ klik tıklayarak özellikleri seçiyoruz ve arkasından yine kısa yol menüsü altında bulunan hedef bölümündeki linki düzenlememiz gerekiyor.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  456x517xfirefox3.jpg.pagespeed.ic.PPnqC-egzh
5- "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" tr.v9.com/tam/tam_1337848864_790099 gibi bir link çıkacak. Buradaki linkte bulunan firefox.exe'den sonraki bölümü silerek "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" haline getirdikten sonra. Uygula diyerek pencereyi kapatabiliriz.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  456x517xfirefox4.jpg.pagespeed.ic.DdKb4ccNgm
6- Son olarak hala anasayfanız V9 olarak açılıyorsa, tarayıcınızın ayarlar bölümünden açılış sayfanızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  567x506xfirefox5.jpg.pagespeed.ic.QczRRKUqcc

Internet Explorer için V9 Kaldırma:
1- Öncelikle masaüstünüzde bulunan Internet Explorer simgesine sağ klik tıklayarak özellikleri seçin.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  456x517xie1.jpg.pagespeed.ic.JYKoAXxVjX
3- Karşınıza gelen Internet Explorer'ınızın yüklendiği sayfada old_iexplore.exe ve iexplore.exe olarak iki tane dosya göreceksiniz. Öncelikle iexplore.exe'yi siliyoruz, ardından da old_iexplore.exe adlı dosyaya sağ klik tıklayarak, yeniden adlandır diyoruz ve dosyanın adını iexplore.exe olarak değiştiriyoruz.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  Ie2
4- Son olarak masaüstümüzde bulunan Internet Explorer simgesine tekrar sağ klik tıklayarak özellikleri seçiyoruz ve arkasından yine kısa yol menüsü altında bulunan hedef bölümündeki linki düzenlememiz gerekiyor.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  456x517xie3.jpg.pagespeed.ic.DRDu-uN0Uh
5- Hedef bölümünde karşısınıza "C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe" tr.v9.com/tam/tam_1337848864_790099 gibi bir link çıkacak. Buradaki linkte bulunan iexplore.exe'den sonraki bölümü silerek "C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe" haline getirdikten sonra. Uygula diyerek pencereyi kapatabiliriz.
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  456x517xie4.jpg.pagespeed.ic.hhf8tH0DAj
V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım  423x541xie5.jpg.pagespeed.ic.5ilWshw1BB

V9 Silme Nasıl Yapılır Programsız Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» (C)rack Nasıl Yapılır? ( Resimli Anlatım )
» Windows 8 Hızlı Kapatma Kısayolu Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
» 80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım]
» 80 LeveL Silahı Nasıl Yapılır İşte Burada [Resimli Anlatım]
» Sp-Farm nasıl yapılır [Anlatım]