BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de

YazarMesaj

Aktiflik :
Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Right_bar_bleue

Deneyim :
Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Right_bar_bleue

Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Empty
MesajKonu: Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de    Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  EmptyPerş. Mayıs 31, 2012 11:20 am

Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de  Kastamonu_super_ligde_maclar_ntvde_h46809

Hentbol 1. Ligi B Grubu’nda verdiği mücadeleyi lider tamamladıktan sonra Alanya’da verdiği Play Off mücadelesinde tüm rakiplerini yenerek Süper Lig’e çıkma başarısı gösteren Kastamonu ekibi Araç Belediye spor 1. Lig Kadın Hentbol Takımı Kastamonu Valisi Erdoğan BEKTAŞ’ı Makamında ziyaret ettiler.

iyarete, Araç Belediye Başkanı Mustafa AYANOĞLU, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan AKBIYIK, Türkiye Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Bilgehan ÇAPRAZ, İl Temsilcisi Recep KARAÇAM, BESYO Öğrencilerinden oluşan 10 kişilik Kadın Hentbol Takımı katıldı.

Aldıkları Kupayı Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ’a takdim eden Hentbol takımı başkanı kendilerine verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür etti ve süper lig de de gayret ederek şampiyonluk elde edeceklerini belirtti.

KASTAMONU'NUN ÖZLEDİĞİ BİR ŞEY

Kastamonu Valisi Erdoğan BEKTAŞ konuşmasında; “Ben öncelikle tebrik ediyorum gerçekten bu Kastamonu’nun özlediği bir şey idi.

Araç Belediyesi Hentbol takımına sahip çıktı, sizlerin hep beraber gayretleriniz ile Süper Lige çıktı.

Araç Belediye Spor Kadın Hentbol Takımı Süper Lige çıktı. Doğrusu biz Kastamonu’nun Süper Lige layık bir şehir olduğunu düşünüyoruz.

KÜRE BAKIR'A DA DEĞİNİLDİ

Her açıdan, her kesimde Süper Lige çıkmamız gerektiğini düşünüyoruz en son Küre Bakır Türkiye’nin vergi sıralamasında ilk 100’de bulunuyor 57. oldu.

Daha süper ligde takımımız vardı, yani biz her konuda Kastamonu’da Süper Lig adayları yetiştirmeliyiz ve Süper Ligde olmalıyız.

Bu bizim şehir olarak kaybettiğimiz kendimize güvenimizi getirecek. Şehirde kendi güven duygusunu yerleşmesi lazım, sizin bu çabanız bu yolda bize çok önemli katkı sunuyor gerçekten Süper Lige çıktıktan sonra devam edecek tabi ki.

BAŞLI BAŞINA KASTAMONU'NUN BİR PARÇASI

Yani şehre bu katkınızdan dolayı, elbette Araç değil başlı başına Kastamonu’nun bir parçası önemlide bir parçası, biz onu Araç görmedik hiçbir zaman sizde öyle görüyorsunuz, görmelisiniz.

Sizin başarılarınızı sizin süper lige çıkmasını bekliyoruz çabamız gayretimiz budur. Evet arkadaşlar teşekkür ediyoruz” dedi.

7 SPORCU İLE BAŞLADILAR

Araç Belediye Başkanı Mustafa AYANOĞLU konuşmasında; “Biz Araç Belediye Spor olarak hentbolu Kastamonu da layık olduğu yere gelebilme amacı ile kuralar çekilmeden bir gün önce takımı kurduk.

Kuralar çekildiği zaman 7 sporcu ile başladık 14 kişi olması gereken takım 7 kişi ile lige başladı. Kısıtlı imkânlarla gerek Bilgehan beyin destekleri ile gerek iş adamlarımızın kısıtlı destekleri ile bu hale geldik ve süper lige çıktık, bunun anlamı çok büyük.

TEK MAĞLUBİYET VAR

Gruplarda tek mağlubiyet aldık Maltepe Belediyesine. Play Off vardı Antalya’da namaglûp olduk bizi Antalya’da yenene Maltepe Belediye Sporu bile çok üstün bir başarı ile yendik biz Araç Belediyesi olarak çok küçük bir ilçeyiz 6000 bin nüfuslu bir ilçe Kasabayı temsil ediyoruz.

Akhisar gibi bir yer olduk biliyorsunuz Akhisar’ın nüfusu bir Kastamonu biz tabi gurur duyduk biz Kastamonu’nun ilçesiyiz ama Kastamonuluyuz ve Kastamonu’yu temsil ediyoruz adı Araç Belediye spor ama Kastamonu’yu temsil eden bir hentbol takımıyız.

200 BİN TL'YE İHTİYAÇ VAR
Tabi ki bu konuda da süper ligde barınabilmek süper ligde düşme hattında olmamak adına iyi bir takım oluşturuyoruz. Sağ olsun Bilgehan bey’de destek veriyor. Federasyon yönetimi kurulu bu çerçevede tabi ki Kastamonulu iş adamlarımızdan maddi desteğine öncelikle sizin desteğinize ihtiyacımız var.

Bizim planladığımız şuanda 200 bin TL bir paraya ihtiyacımız var süper ligde ortalarda kalabilmemiz lazım, şampiyonluk değil de ortalarda kalabilme adına tabi ki bu süreçte bu parayla kalırsak hedefimiz bu sene ligde kalmak seneye ise Avrupa'da oynamak amacımız Kastamonu’yu temsil etmek 3 yıllık hedefimizi koyduk.

Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız başladı. Cengiz hoca ve Bilgehan ÇAPRAZ arkadaşlarımız transfer çalışmalarına, sözleşme yapmaya da başladılar tabi bu konuda sizin maddi ve manevi desteğinizi bekliyoruz ve daha sonra sizin verdiğiniz destekle iş adamlarımızın yolunu açacağımıza inanıyoruz” dedi.

MAÇLAR NTV'DEN YAYINLANACAK

Hentbol Federasyonu Milli Takımlar ve Teknik Eğitim kurulundan sorumlu yönetim kurulu üyesi Bilgehan ÇAPRAZ; “Çok önemli bir şey yaptığımıza ekip olarak inanıyorum salon sporları şehrin eğitim ve kültür kalitesini diğer anlamlarda da çok katkısı olduğunu düşünüyorum.

Bir maçımıza geldiniz ve o türbinlerde ki coşkuyu aileleri gördünüz bu şehrin ben öncelikle diğer boyuttan bakıyorum şehrin bu şekilde sosyal etkinliklere ihtiyacı olduğunu ve bu anlamda da desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

NTV ile biz Federasyon olarak sözleşme imzaladık en az bir maçımız iki de olabilir NTV de naklen yayınlanacak. Alt yapılara verilen önem ve Kastamonu’da bulunan BESYO’nun önemi daha önceki yıllarda fark edildi.

AVRUPA HAYAL DEĞİL

Bu önemi herkes gördü ve daha önceki yıllardan yatırım yaptık bununda meyvelerini düşük rakamlarla süper ligde 1.lig de şampiyon olarak aldık.

İnşallah başkanımızın dediği gibi Avrupa’da, çok büyük hayal değil. Alttan 100–200 tane yetişen sporcu var.

Sporcu geliyor ve ekonomik şartlarda bu sporcuları oynatma şansımız var. İnşallah değerlendiririz başarılı oluruz” dedi.

Programın devamında Araç Belediye Sporlu Hentbolculara Kastamonu Valisi Erdoğan BEKTAŞ tarafından hediyeleri takdim edildi.

Kastamonu Süper Ligde, Maçlar NTV'de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Kastamonu Sancağı - Üsküdara kadar Kastamonu
» Kastamonu fedakârları
» KASTAMONU TV SATILDI !!!!
» Gökyüzünden Kastamonu
» İSTANBUL KASTAMONU NEFESLENDİ: 2-0