BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]

YazarMesaj

Aktiflik :
KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Right_bar_bleue

Deneyim :
KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Left_bar_bleue998 / 999998 / 999KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Right_bar_bleue

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Empty
MesajKonu: KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]    KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 9:32 am

Merhabalar..

Hemen Başlayalım...

Öncelikle AppServer'imizi İndirelim...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İndirdiğimiz Setup'u Açıyoruz..

ve Daha Sonra resimlerden Takip Ediyoruz ;

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  78691026ma4

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  39060229bc3

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  10153648qt2

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  75969552an4

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  80154207np4

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  36122443jo1

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  44272114rz8

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  18090870nw6

ve Bekledikden Sonra Gelen Yer'den İşaretLeri kaldırmadan Finish Diyoruz...

Artık WebServerimizi Kurduk (AppServer) , Dilerseniz Diğer Web Serverlarıda Kurabilirsiniz, Ben Bunu Anlattım, Tavsiye ederim... (KOPanel için İdeal.KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  %5E%5E)

KO-Cuce Panel v3.4 Kurulum (Tavsiye ettiğim panel):

[size=7]Öncelikle Ko-Cuce Panel'in Konusundan Gerekli Bilgileri Okuyoruz, Anlıyoruz, Daha sonra buraya dönüyoruz.

Cuce Panel'in Sayfasına gitmek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Okuyup Anladıysanız herşeyi (!) Devam edebiliriz,

Verdiğim Konudaki Linklerden veya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] CucePanel'i İndirebilirsiniz,

Rar şifresi ; ko-cuce.com ,

[/size]CucePanelv3.5.rar isimli Arşivin Üzerine sağ Tıklıyoruz "Buraya Çıkart" Seçeneğine Tıklıyoruz.

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Ganks1

Daha sonra Masaüstümüze veya Bulunduğumuz klasorde 3.4 Adında bir klasor Oluşacak. Klasorun İçersine giriyoruz, "CTRL+A" Kısayol Tuşları ile Tüm Dosyaları Seçiyoruz, "CTRL + C" Kısayolu ile Kopyalıyoruz, ve "C:\AppServer\www" veya AppServeri nereye kurduysanız www Klasorunun içersine girip, "CTRL+V" Kısayol Tuşunu Kullanarak Kopyaladığımız Dosyaları Yapıştırıyoruz.

Daha Sonra config.php.new İsmindeki Dosyayı config.php Olarak Değiştiriyoruz.

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Ganks2

ve Sonrasında İsmini değiştirdiğimiz config.php'yi Not Defteri veya başka bir Program ile açıyoruz.

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Ganks3

ve Geldik En önemli yere...
Config.php Şöyle birşey olması gerekiyor KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Smile

Kod:
#### PvpMerkez.Com Forumlarina bekleriz.. ####
#### ©Ganks ####
#### DB Bağlantısı Başlangıcı ####
include ('guvenlik/antisqlinject.php');

$dbname = "kn_online";
$dbuser = "sa";
$dbpass = "benmyben";

$conn = odbc_connect("$dbname","$dbuser","$dbpass") or die("
Veri Tabanına Bağlanamadı... Lütfen config.php Ayarlarını Kontrol ediniz.

Kod:
");;

#### DB Bağlantısı Sonu ####

#### Oyun Özellikleri ####

$ipadresi = "127.0.0.1";
$servername = "Turk-KO";
$kalesavasi = "Pazar - 15:30";
$lunarwar = "Cmrtesi - 12:30";
$bosseventtime = "Pazar - 11:30";
#### Oyun Özellikleri Sonu ####

### Site Bilgileri ####
$forumsite = "http://www.ko-cuce.com";
$server = "TurkKO Pw Serverleri"; // Logodaki yazi...

### Site bilgileri Sonu ###

### KOPanel Özellikleri ###

$kayitolsa = "acik"; // "kapali" yaptiginizda Siteden üyelik alimi kapanir!

$sifredegisimi = "acik"; // "kapali" Yaptiginizda siteden sifre degisimi kapanir!
$girisyap = "acik"; // "kapali" Yaptiginizda Üye Girisi KapaniR!
$userdetayss = "acik"; // "kapali" yaptiginizda Kullanici siralamasindaki userdetay kapanacaktir!
$gyanata = "acik"; // "kapali" yaparsaniz gizli yanit atama kapanir!
$clanrank = "21"; // Clan Sıralamasında gösterilecek char sayısı
$userrank = "40"; // Ortak Kullanıcı sıralamasında Gosterilecek char sayısı
$userhumanrank = "31"; // Human Kullanıcı sıralamasında gösterilecek char sayısı
$userkarusrank = "31"; // Karus Kullanıcı sıralamasında gösterilecek char sayısı
### KOPanel Özellikleri SON ###

### Kim Kimi Kesmiş Özellikleri ###

$d1 = "C:\Documents and Settings\GnK\Belgelerim\Alınan Dosyalarım\wwwganks";
// Buraya Ebenezerin bulundugu yolu yazıyoruz!
$kimkimikesmis = "acik"; // "kapali" yaptiginizda Siteden üyelik alimi kapanir!

#### PvpMerkez.Com Forumlarina bekleriz.. ####

?>

burada

PHP- Kodu:
$dbname = "kn_online";
$dbuser = "sa";
$dbpass = "benmyben";

olan yere Veritabanı(DB) Bilgilerini Gireceğiz, Peki Ama Nasıl?

$dbname = "kn_online";
Sadece Kırmızı Olan yerleri , Yani Tırnak İşaretlerinin İçine yazacağız.

VERİTABANI BİLGİLERİ
$dbname'ye Database ismini, $dbuser'e DB user'ini (SQL'den Aldığınız useri(Security'den.))
$dbpass'a Database Şifresini Yazıyoruz.

OYUN BİLGİLERİ
$ipadresi 'ne Serverinizin ip'sini yazıyorsunuz, $servername Server ismi , $kalesavasi'na Delos savaşınızın Tarihini,$lunarwar'a Savaş tarihini, $bosseventtime'e Boss Event Tarihini yazıyoruz.

SİTE BİLGİLERİ
$forumsite'e forumunuzun Linkini (Varsa yazın, yoksa ko-cuce olarak kalsın KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Smile), $server'e Web Sitenin Üstündeki Logoda çıkacak olan yazıyı yazıyorsunuz.

KOPANEL ÖZELLİKLERİ (AÇ,KAPA)
Burada Zaten gerekli bilgi verilmiş durumda...

KİM KİMİ KESMİŞ ÖZELLİKLERİ:
Öncelikle bu özelliğin Çalışması için pages/log1.php'e girip,

Kod:
$d1 = "C:\Documents and Settings\GnK\Belgelerim\Alınan Dosyalarım\wwwganks";
'i bulup silmeniz gerekiyor.
Daha sonra config.php'deki $d1'e Ebenezerin bulunduğu Yolu yazıyoruz.
Açıp kapama hakkında bilgi verilmiş...

ve Ayarlarımız bitti, Şimdi Kurulum'a geçelim. KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]  Smile

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 'e giriyoruz, Gerekli Şartları yerine getirdikten sonra Devam'a tıklayıp Panel Kurulumunu bitiriyoruz. Herhangi bir probleminiz olursa PM Yoluyla sorularınızı sorabilirsiniz.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım, Saygılar, İyi Forumlar...

KOPanel Kurulum , Düzenleme , SorunLar , Çözümler [RESİMLİ ANLATIM]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)
» Photoshop Cs2 Kurulum Resimli Anlatım
» Windows 7 Kurulum (Resimli Anlatım)
» SQL 2005 KuruLum , Kullanım [ ResimLi Anlatım ]
» Sesi müzikten ayırma full İndir+Kurulum(Resimli Anlatım)