BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

******'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı

YazarMesaj

Aktiflik :
Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı Right_bar_bleue

Deneyim :
Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı Right_bar_bleue

Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı Empty
MesajKonu: ******'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı   Atatürk'ün Kastamonu Sevgisi İle İlgili Anısı EmptyÇarş. Mart 09, 2011 2:48 pm

NEDEN KASTAMONU?
Şapka giymek için neden Anadolu’nun en çok bağnaz görünen bir bölgesini seçtiğini sormuştum.
Dedi ki:
- O tarafa ilk defa gidiyordum. Halk o kadar beni görmek merakında idi ki, başımda ne ile görse öyle kabul edecekti. İzmir tarafına gitseydim, yalnız şapkamı görürlerdi.
Falih Rıfkı ATAY

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyük Kastamonu Sancağı - Üsküdara kadar Kastamonu
» ALLAH SEVGİSİ
» ******ün Yöneticilik ve Liderlik Özellikleri
» Aşk ile İlgili Sözler
» Göz Sağlığı ile İlgili bir Test!