BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]

YazarMesaj

Aktiflik :
1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Left_bar_bleue998 / 999998 / 9991 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Right_bar_bleue

Deneyim :
1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Left_bar_bleue998 / 999998 / 9991 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Left_bar_bleue100 / 100100 / 1001 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Right_bar_bleue

1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Empty
MesajKonu: 1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]    1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  EmptyPaz Mart 06, 2011 4:23 pm

Flash Belleğin Boyutunu Yükseltme.[Resimli]
Kaynak : yorumla.net - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
1gb Flash Belleğinizi 2Gb Yapabilirsiniz...
Ancak Diskin 1gb olması gerekir 2gb değil .

Disk'i boşaltmamız gerekir.

1 Flash belleği usb yuvasına takalım
2 Kartın takılı olduğu sürücüyü seçelim
3 Fix’e tıklayalım
4 Artık kartımız 2gb olmuştur..
5 Kart kullanıma hazırdır.

Kart biçimlendikten sonra karta format çekerseniz içinde varolan yazılım yok olur ve kart eski halini alır bunun için bu değerler kaybolmaması için kartın içine girerek silmelisiniz .eğer silinirse gene bu işlemi uygulayın

Not: Flashta doğacak zararlar bana ait deildir

İndirmek İçin Tıklayın.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yukarıdaki Linke Tıklayın.

Anlatıma Başlıyorum.Lütfen İzleyin.

1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  Zsllkz

Programı İndirdikten Sonra Açıyoruz ve Adımları İzliyoruz.Fix Diyoruz.

Flash Belleğimiz 2GB Oldu.

Anlamayan Sorusu Olan Sorabilir.Emeğe Saygı.
Doğabilecek Sorunlardan Sorumluluk Değilim.
1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]  K4a5uv

1 GB Flash Belleği 2 GB Yapma. [Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İmza-Avatar yapma Programı-Selteco BannerShop Gif Animator 5.1.1 Resimli Anlatım
» İmza-Avatar yapma Programı-Selteco BannerShop Gif Animator 5.1.1 Resimli Anlatım
» MAC x86 Kurulum (Resimli Anlatım)
» Art Money + Resimli anlatım
» Photoshop Cs2 Kurulum Resimli Anlatım