BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım)

YazarMesaj

Aktiflik :
Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Right_bar_bleue

Deneyim :
Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Left_bar_bleue998 / 999998 / 999Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Right_bar_bleue

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım)   Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) EmptyCuma Nis. 02, 2010 7:43 pm

[center]HESAP GÜNCELLEMESİ

Siteye login oluyoruz ve karşımıza bu uyarı cıkıyor...

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Ba7f4bce1dd954a2ed4a33378a2ca9e3

Bize anlatmak istediği kısaca hesap bilgilerimizi tekrar gözden gecirmek.
Bu mesajı gördükten sonra Knight Online Account umuzun kayıtlı e-mailine giriş yapıyoruz.
Size böyle bir mail geliyor. hesabınızın güncelllenmekte oldugunu söylüyor ve bir anahtar kodu veriyor.

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) 5e32dde10895458fafad160388a38d7f

Sizin siteye girmeniz gerekiyor. resmi site olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] *****************.com'a.
Siteye giriş yapıyoruz ve bu sefer güncelleme bilgisi dışında bir ekran geliyor:
Bu ekranda size itemlerinizi kitlemek ve açmakta yardımcı olacak gizli sorunun yanında
3 değişik gizi soru ve yanıtı veriyor. Bunları teker teker yazıyoruz. Ardından anahtar kodu istenen yere e-mailimize gelen güncelleştirme mailindeki anahtar kodunu yazıyor/yapıştırıyoruz.Yolla butonuna basıyoruz

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) 83a70b1381a01ee23c2eda88fbd567cb

Eğer anahtar kodunu kaybettiyseniz E-mail anahtarı bölümünün yanındaki ''Anahtar Kodumu Kaybettim'' butona basın
Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) E58b4a34caa427a01c9f9821460afaa7

E-MAİL DEĞİŞTİRME

Güncelleştirmeyi yaptıktan sonra siteye giriş yapıyoruz ve e-mail değişimi bölümüne tıklıyoruz

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) 9eded7173ae016e57541b4a7baf8c199

Tıkladıktan sonra acılan ekranda sizin güncelleştirme sırasında girdiğiniz 3 gizli sorudan herhangi bir tanesinin sorusunu soracak ve sizden gizli yanıtı isteyecek.
gizli yanıtın altınada yeni e-maili 2 sefer yazmanızı istiyor.Giriyor ve yolla diyoruz.

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) 20cff9a9fd8bad453eaa71b7853972bd

Ardından yeni e-mailimize aktivasyon mailinin gelmesini bekliyoruz. bi sorun olmassa hemen gelir. mailimize giriyoruz ve e-maili acıyoruz.
Daha sonra resimde görüldüğü gibi bir link var. o linke tıklayarak account umuzu aktif ediyoruz.Ve e-mailimiz değişmiş oluyor...

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) Ee3fbc900a77be3cb3ce2cd5857ee3a7

ŞİFRE DEĞİŞİMİ

Siteye login oluyoruz.Ve Yenileme/Şifre Değişimi butonuna tıklıyoruz]
Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) C53f0922d9c808522f3c0e9bb4baeffa

Yine güncelleme sırasındaki sorulardan birisini soruyor ve gizli yanıtı bizden istiyor. gizli yanıtı giriyor ve ardından 2 defa yeni sifremizi giriyor ve yolla diyoruz.Artık Yeni şifremizle site ve oyuna login olabiliyoruz.

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım) A199a339598421136f60d4a45d16f8d7
[/center]

Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme(Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme
» Wireless Sifre Kirmak (Resimli Anlatim)
» Güvenli Şifre Seçimi ve Kullanımı [Resimli Anlatım]
» WinGM De Şifre Değiştirme
» WinGM De Şifre Değiştirme