BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

3 Din Adamı Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

3 Din Adamı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

3 Din Adamı

YazarMesaj

Aktiflik :
3 Din Adamı Left_bar_bleue998 / 999998 / 9993 Din Adamı Right_bar_bleue

Deneyim :

Saygınlık :

Seviye :
3 Din Adamı Left_bar_bleue100 / 100100 / 1003 Din Adamı Right_bar_bleue

3 Din Adamı Empty
MesajKonu: 3 Din Adamı   3 Din Adamı EmptyPerş. Şub. 17, 2011 3:30 pm

3 Din Adamı

Bir imam, bir haham ve bir papaz ormanda geziyorlarmış. Bir gölün kenarına gelmişler. Hava sıcak mı sıcak. Bakmışlar çevrede de kimse yok, soyunup göle girmişler. Çıktıklarında bir bakmışlar ki kıyafetleri ortada yok. Aramışlar taramışlar ama bir türlü bulamamışlar.
Sonunda haham, "Benim evim ormanın içinde. Benim eve gidelim, ben size giyecek bir şeyler veririm," deyince beraber ormanın içinde anadan üryan hahamın evine yürümeye başlamışlar.
Tam eve yaklaştıkları sırada bir grup kadın belirmiş. Papaz hemen önünü kapatmış. Haham da hemen papaz gibi yapmış. İmam ise yüzünü kapatmış. Kadınlar geçtikten sonra hahamla papaz imama neden önünü kapamadığını sormuşlar.
İmam: "Sizi bilmem ama benim cemaatte beni yüzümden tanırlar."

3 Din Adamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İş Adamı ve İş Kadını
» Bu Adamı Nasıl Tanırsın?
» Milli futbolcumuz maçın adamı seçildi