BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN»

YazarMesaj

Aktiflik :
«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» Left_bar_bleue998 / 999998 / 999«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» Right_bar_bleue

Deneyim :
«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» Left_bar_bleue998 / 999998 / 999«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» Left_bar_bleue100 / 100100 / 100«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» Right_bar_bleue

«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» Empty
MesajKonu: «BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN»   «BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN» EmptyÇarş. Mart 31, 2010 6:51 am

Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor
Onlardan kalbime sevda geçmiyor
Ben yordum ruhumu biraz da sen yor
Çünkü bence şimdi herkes gibisin

Yolunu beklerken daha dün gece
Kaçıyorum bugün senden gizlice
Kalbime baktım da işte iyice
Anladım ki sen de herkes gibisin

Büsbütün unuttum seni eminim
Maziye karıştı şimdi yeminim
Kalbimde senin için yok bile kinim
Bence sen de şimdi herkes gibisin

«BENCE SEN DE ŞİMDİ HERKES GİBİSİN»
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Git şimdi benden çok uzağa
» Şimdi ..................... olmak vardı
» Barış Manço herkes okumalı
» Barış Manço herkes okumalı
» [213.128.85.232] [+9 cihintli +1 uniq Takılı Db] [ Simdi Acildi Kos] [Dragonu Kap]