BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum Uyeols10
BZMFRM,Oyun Arşivi,Program Arşivi,Online Oyunlar,Knight,Metin2,CS,Ödev Arşivi,Online,Slayt,İndir
Merhaba Ziyaretçi,
Formumuza Hala Kayıt Olmadınmı?
Formumuzdan Faydalanmak İstemezmisin?
Forumda Bilgi Paylaşımı Yapmak İstemezmisin?
Moderatorlermize Ödevlerin Hakkında Soru Sormak İstemesmisin?
Tabiki İstersin O zaman Ne Duruyorsun Hemen Kayıt Ol ve Bilgilermizden Faydalan..

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum

YazarMesaj
ßeчazKiη
Süper Moderatör

Süper Moderatör
ßeчazKiη

Aktiflik :
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum Right_bar_bleue

Deneyim :
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum Right_bar_bleue

Saygınlık :

Seviye :
Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum Right_bar_bleue

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum Empty
MesajKonu: Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum   Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum EmptyCuma Tem. 30, 2010 2:08 pm

Darmadağın yılgın..İşte o gördüğün ben..Gözlerimden
okunuyor sensizliğim..Yok olmuş bir ben taşıyorum içimde..
Issız vadilerin,sessiz akan ırmakların,suskunların,sevdasızların baş gösterdiği bir kentteyim..
Nereye baksam kararıyor..Tutmaya çalıştıklarımsa kayboluyor..Bu ucuz aşk şarapları sarhoş ediyor bir kaç yudumda..
Ve kimsenin bilmediği,söylemeye yetmediği sözcükler esiyor rüzgarda..Rüzgarlı bir hava var..Yağmur yağmakla,yağmamak arasında çiseliyor..
Asıl yağmur Kalpte başlıyor..İstemesekte iniyor yanaklarımıza..Kop koyu bir siyahı örtmek istemez kimse üstüne..Çok üşüsede..
Yüreği bin yerinden bıçaklanmış ağır hastalar yatıyor kaldırımlarda..Nereye baksam bir ben görüyorum..
Ve hangi yağmur damlası düşse üstüme,içinde sen..Biraz daha bitirmek için beni sayfa sayfa lanetler yağıyor üstüme..
Elimde senden kalan yırtık bir şemsiye..Kıyamıyorum atmaya..Senin en değersizin bile benim en kıymetlimmiş meğerse..
Sonra anlıyorum..Zaman yavaşça fısıldıyor kulağıma..İntikamımı alıyorum.!
Yollar hiç olmadığı kadar uzakta..Yürüdüğüm yol olmak istediğim yere götürmüyor beni..
Ya olmak istediğim yer..?Hiç bir yol götürmüyor sana beni..
Yıpranıyorum,yıpratıyorum kendimi..Hiç aşk şarkısı duymamak,ve mümkünse ağlamamak istiyorum..
Çokmu..?
Yıkık kentte dimdik yaşanmıyor..Susmuyor yüreğim ve yine sana sesleniyorum..
Al beni burdan.!Dayanamamak nasılmış şimdi anlıyorum..
Dayanamıyorum..!
Bensizliğin içinde kalan senler görüyorum..Hala izlerini taşıyorum..
Gelemiyorum sana..Kaybolmaya yeminliyim sanki..
Ben bir hiç uğruna değil,senin yoluna ölmeyi seçmiştim oysa..
Yüreğimdeki yaralar geçsin,zaman ilerlesin yok olduktan sonra geleceğim sana..

Ve MümKünSe AğLamamaK İsTiYoRum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yarım Kalan İşi Tamamlamak İstiyorum
» "Arkadaşımın duvarını pisletmek istiyorum''